Tým

Určeno pro Týmy, které pracuji bez manažerů.

190 Kč bez DPH / měsíčně

 • icon_01Určeno do 12 uživatelů
 • icon_01Všechny funkce
 • icon_01Podpora 8 hodin denně
 • icon_0114 dnů Trial zdarma
Doporučeno

Organizace

Určeno pro Organizace s pokročilou strukturou

320 Kč bez DPH / měsíčně

 • icon_01Určeno od 13 uživatelů
 • icon_01Funkce pro pokročilé Organizace
 • icon_01Reporty a Exporty dat
 • icon_01Podpora 8 hodin denně
 • icon_0114 dnů Trial zdarma

Individuální

Cena z licenci se stanovuje na základě dohody.
 • icon_01Všechny funkce
 • icon_01Pokročilé rozšíření
 • icon_01API datové propojení
 • icon_01Vývoj unikátní funkce
 • icon_01Individuální podpora

Každá licence obsahuje plný přístup ke všem funkcím.

Uživatele jsou zařazeny do Organizace. Jeden ze skupiny uživatelů dostane oprávnění Administrátora, který může spravovat celou organizaci a má přístup ke všem funkcím aplikace VeruApp. Administrátor může další uživatele pozvat do založené organizace a přiřadit jim vhodné oprávnění.

Školení

Kdykoliv budete potřebovat jsme připraveni všechny procesy a funkce Vám vysvětlit. Školení standardně provádníme pomocí online hovoru, na kterém si vzájemně sdílíme obrazovku a postupujeme krok po kroku. 

Cena: 1000 Kč / hodina (průměrně se jedná o 3 hodiny ve dvou termínech online setkání) 

Implementace

Jde zejména o pomoc se zavedením dat a správnému nastavení organizace. Jedná se o službu, díky které dostanete aplikace VeruApp připravenou ihned k práci. Zajistíme nastavení desktopové a mobilní aplikace každému členovi v organizaci.

Cena: 1200 Kč / hodina (průměrně se jedná o 8 hodiny ve čtyřech termínech osobního setkání) 

Individuální funkce

Aplikace je vytvořena přesně podle potřeb sociálních a terénních služeb. Pokud máte procesy odlišné, lze aplikaci přizpůsobit potřebám a procesům Vaší práce.

Cena se stanovuje individuálně a záleží na rozsahu prací a typu potřebných profesí pro dokončení individuálního procesu nebo funkce.

Mobilní aplikace

Hlavní důvod mobilní aplikace je umožnit Pečovatelům pohodlně a efektivně zaznamenávat odvedenou práci pro následné vykazování klientům, vedení organizace a MPSV. Tato funkce umožňuje, aby byly informace dostupné odkudkoliv na pracovních místech v terénnu. Pečovatel má přímo v aplikaci přístup k dennímu plánu práce, detailům poskytovaných služeb a také k celé klientské složce obsahující všechny relevantní informace. Aplikace je plně kompatibilní s platformami iOS a Android a disponuje přímým propojením v reálném čase s webovou aplikací.

Stáhněte si aplikaci pro Android ještě dnes.

VeruApp mobilní aplikace

Každý den aplikace
připraví plán práce

Aplikace sestaví chronologický plán práce pro každého pečovatele v terénu pomocí nastavených parametrů v digitální kartě klienta. Manažer dokáže řešit náhle událost a tým může spolupracovat na společné návštěvě u klienta doma díky mobilní aplikaci.

VeruApp plán práce

Můžete se registrovat
a vše vyzkoušet.

Doporučujeme vám rovněž využít možnosti uspořádání online konzultace, během níž probereme jak ovládání aplikace, tak základní procesy plánování péče. Tato konzultace nám také poskytne příležitost odpovědět na vaše dotazy a zaměřit se na klíčové aspekty, které jsou pro vás důležité.

Chytrou aplikací pro sociální pracovníky, která je vytvořená tak, aby ji obsloužil kdokoliv odkudkoliv, zlepšujeme plánování práce, vykazování provozních dat, plnění legislativních povinností, dlouhodobé sledování stavu svěřených osob pro lepší nastavení péče a mnoho dalšího.

+ 0

Aktivních uživatelů

0 +

Průměrné hodnocení
VeruApp plánování