Jsme k dispozici

Nové digitální řešení pro organizace, které poskytují sociální péči. VeruApp je multiplatformní aplikace zaměřující se na digitalizaci dat, automatizaci procesů a řízení terénních pečovatelských služeb.

Plynární 1617/10, 170 00 Praha 7-Holešovice

Dejte o sobě vědět a my se Vám ozveme.

  VeruApp mobilní aplikace

  Každý den aplikace
  připraví plán práce

  Aplikace sestaví chronologický plán práce pro každého pečovatele v terénu pomocí nastavených parametrů v digitální kartě klienta. Manažer dokáže řešit náhle událost a tým může spolupracovat na společné návštěvě u klienta doma díky mobilní aplikaci.

  VeruApp plán práce

  Můžete se registrovat
  a vše vyzkoušet.

  Doporučujeme vám rovněž využít možnosti uspořádání online konzultace, během níž probereme jak ovládání aplikace, tak základní procesy plánování péče. Tato konzultace nám také poskytne příležitost odpovědět na vaše dotazy a zaměřit se na klíčové aspekty, které jsou pro vás důležité.

  Chytrou aplikací pro sociální pracovníky, která je vytvořená tak, aby ji obsloužil kdokoliv odkudkoliv, zlepšujeme plánování práce, vykazování provozních dat, plnění legislativních povinností, dlouhodobé sledování stavu svěřených osob pro lepší nastavení péče a mnoho dalšího.

  + 0

  Aktivních uživatelů

  0 +

  Průměrné hodnocení
  VeruApp plánování